ČP MTB BEDŘICHOV

23.06.2017 17:47
Předposlední díl ČP V MTB se uskutečnil  v krásném horském středisku v Jizerských horách, kde se pravidelně pořádá ČP MTB v malebném Bedřichově. Po smolném podniku na Zadově si chtěli Naši jezdci spravit chuť. V sobotním eliminátoru postoupil ze 4. místa pouze M. Krýda, bohužel při čtvrtfinálové rozjížďce vytrhl pedál a nepostoupil do dalších vyřazovacích bojů i tak obsadil 10. místo. Stejné umístění v elitní kategorii obsadil R. Matějka a v  celkové klasifikaci si drží krásné 8. místo. M. Krýda po nepovedeném závodě v Bedřichově vede svoji kategorii juniorů i celkově.
V neděli byl na programu XC závod, kde se Naši závodníci museli popasovat s technickou trati a s početným startovním polem. Nejlepší výsledek se povedl benjamínkovy E. Němcovy, který obsadil 24. místo z 65 startujících. V juniorské kategorii jsme měli na startu 2 závodníky, kdy m. Krýda obsadil 41. místo z 60 startujících a V. Hájek se pro technické problémy nedostal do cíle. V kategorii nadějí (expertů) na novém kole vybojoval krásné 14. místo a drží v celkovém hodnocení krásné 15. místo.

Příští díl ČP MTB bude již finálový a zároveň mistrovským závodem v MTB, které se bude konat na konci července v Brně.