Mistrovství Pardubického kraje:

11.07.2016 12:48

V neděli 19.6.2016 se za krásného počasí jelo pod rozhlednou Bára u Chrudimi krajské mistrovství Pardubického kraje v MTB. Náš tým zde měl početnou účast a v některých kategoriích jsme se rozhodně neztratili:
 V kategorii Mikrožactvo dívky dojela Šárka Kopsová na 7. místě (9 závodnic celkem), v Minižácích dojel Ondra Kopsa jen těsně za stupni vítězů na 4. místě (16), v Předžácích dojel Nick Elčkner 11., Jáchym Vrátil 12. a Vojta Hospodka 17. (20), v Mladších žácích získal stříbrnou medaili Erik Němec, Daniel Beneš dojel 9. a Ondra Vrátil 10. (15). Erik Němec byl jako nejlepší jezdec z kraje v dané kategorii vyhlášen mistrem Pardubického kraje v MTB. Starší žákyně Eliška Holcová a ani kadetka Pavlína Plchová závod nedokončily. V Kadetech byl třetí Lukáš Elčkner a sedmý Vojta Hájek, příčemž Míla Krýda nedokončil (10). V ženách brala Dáša Vogelová stříbro za 2. místo (2), v juniorech dojel Hynek Tláskal na 2. místě a také on byl vyhlášen v dané kategorii Mistrem Pardubického kraje (5). Děkujeme všem za reprezentaci našeho oddílu a předvedené výkony!!!